Spiżarnia
Spiżarnia
Utwórz nowe konto

Tradycyjne Przysmaki

Spiżarnia
Spiżarnia

Domowe syropy – zdrowy przepis na przeziębienie

Spiżarnia

Domowe syropy - zdrowy przepis na przeziębienie

 

 Sezon jesienno-zimowy oprócz swojej niepowtarzalnej aury i atmosfery niestety potrafi straszyć licznymi przeziębieniami wynikającymi z gwałtownych zmian pogodowych. Piękna słoneczna polska jesień przeplata się z dniami zimniejszymi, wietrznymi, a czasami nawet ulewnymi. Podczas właśnie tego okresu najłatwiej stracić odporność i poddać się niechcianej chorobie. Nie każdy z nas jednak zdaje sobie sprawę, iż nasze babcie oraz mamy pozostawiły nam wspaniałą tradycję, która regularnie stosowana może uchronić nas od przeziębienia. Mowa oczywiście o domowych, ręcznie robionych syropach. Spiżarnia, jako producent syropów z przyjemnością podtrzymuje tą piękną tradycję.

Ten potężny oręż w walce z chorobami jakim są domowe syropy potrafi niejednokrotnie przewyższyć skutecznością specyfiki oferowane nam przez farmaceutów. Niektórym osobom, nawet nie jest wskazane przyjmowanie zbyt inwazyjnych leków. Dotyczy to głównie małych dzieci, kobiet w ciąży czy też matek karmiących piersią. W tych sytuacjach idealnym rozwiązaniem wydają się być właśnie domowe przetwory w postaci ręcznie robionych syropów.

Należy zwrócić również uwagę na walory kulinarne domowych syropów. Oprócz właściwości zdrowotnych to właśnie niepowtarzalny smak tak przyciąga coraz młodsze pokolenia do przedłużania tradycji domowych przetworów, w tym również ręcznie robionych syropów. Syropy z z dzikiej róży, aronii, malin i miodu stanowią jedynie część z tych, które można znaleźć w Spiżarni – producenta syropów. Zawsze staramy się, aby nasze produkty emanowały tradycyjną, domową atmosferą, która dodaje im niepowtarzalnego charakteru.

Podaj swój adres e-mail

jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowych produktach oraz zmianach w ofercie