Spiżarnia
Spiżarnia
Utwórz nowe konto

Tradycyjne Przysmaki

Spiżarnia
Spiżarnia

Tradycyjna konfitura z malin – dla siebie i w prezencie

Spiżarnia

 

Duże, soczyste maliny przykryte pierzynką z cukru powoli puszczają sok i wysycają się słodyczą. Maliny postawione na niewielkim ogniu błyskawicznie łączą się z cukrem. Ręka aż sama się wyciąga, by spróbować ich jak najszybciej. Ale hola, hola! Wytrawna gospodyni sama wie najlepiej, kiedy może zdjąć garnek z ognia i przelać zawartość do czystych słoików. Łasuchów i tak nie powstrzyma – oni tę smakowitą tradycyjną konfiturę z malin będą chcieli zjeść jak najszybciej. Nasza domowa konfitura z malin smakuje wyjątkowo na wiosnę, kiedy nie można jeszcze w sklepie kupić świeżych owoców.  Szczególnie gdy pogoda się psuje, tradycyjna konfitura z malin swym aromatem i smakiem przypomna nam cieplejsze i bardziej słoneczne dni. 

Tradycyjna konfitura z malin – z czym ją jeść? Poznaj przepis dobrej gospodyni

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: tradycyjna konfitura z malin najlepiej smakuje sama wyjadana łyżeczką prosto ze słoika – czy może być coś lepszego? Ale będzie też stanowiła nie lada ozdobę różnych wypieków – od babeczek po własnoręcznie upieczoną bułkę drożdżową. Podana do porannej kawy lub popołudniowej herbaty zaspokoi najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Tradycyjna konfitura z malin nadaje się także na prezent

Tradycyjna konfitura z malin wyśmienicie nadaje się na prezent. A w maju jest jedno bardzo ważne święto – Dzień Matki. W ten dzień obdarowujemy nasze mamy wszystkim, co najlepsze. Tradycyjna konfitura z malin połączona z domowym wypiekiem lub paczką dobrej herbaty z pewnością zostanie mile przyjęta.

Zainteresowany? Zapraszamy do zakupu tradycyjnej konfitury z malin

Podaj swój adres e-mail

jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowych produktach oraz zmianach w ofercie