Spiżarnia
Spiżarnia
Utwórz nowe konto

Tradycyjne Przysmaki

Spiżarnia

Syropy

Syropy

Syropy

Syropy w tradycyjnych i oryginalnych smakach

Masz już dość niezdrowych napojów gazowanych? Szukasz smacznej i zdrowej alternatywy? Syropy marki Spiżarnia wyrabiamy z pysznych owoców najwyższej jakości.

Zastosowanie syropów

Syropy doskonale nadają się do słodzenia zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów. Zimą świetnie smakują z gorącą herbatą z cytryną lub jako smakowy dodatek do grzanego wina, z kolei latem można je dolewać do schłodzonych napojów i drinków. Wystarczy dopełnić szklankę gazowaną wodą, kruszonym lodem, świeżymi owocami i miętą. Domowe syropy mogą być również stosowane jako polewa do lodów, sorbetów i ciast, na przykład szarlotki na ciepło z bitą śmietaną.

Właściwości zdrowotne syropów

Nasze syropy nie dość, że są smaczne, to jeszcze mają szerokie właściwości zdrowotne. Dosładzany miodem syrop z malin lub syrop z czarnego bzu pomagają nam od lat w walce z przeziębieniem i grypą. Mieszamy jeden z tych syropów z sokiem z cytryny, startym imbirem i miodem, dolewamy ciepłej wody (nie gorącej, bo miód tego nie lubi) i pijemy już przy pierwszych oznakach przeziębienia. Zawsze pomaga!

Na spiżarnianych półkach…

Prócz wspomnianych już syropów oferujemy aromatyczny syrop z aronii, który idealnie nadaje się słodzenia herbaty oraz syrop z czarnych porzeczek, którym w naszym domu polewamy poranną jaglankę. Z kolei nasz syrop z pigwy, który jako jedyny na rynku ma 30-procentową zawartość soku z owoców, świetnie smakuje w połączeniu z alkoholem.

Syropy marki Spiżarnia produkujemy wyłącznie z najwyższej jakości owoców pochodzących z polskich sadów i lasów i nie zawierają one konserwantów ani sztucznych dodatków. Możesz zakupić je oddzielnie lub w zestawie prezentowym z innymi produktami marki Spiżarnia.

Podaj swój adres e-mail

jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowych produktach oraz zmianach w ofercie