Spiżarnia
Spiżarnia
Utwórz nowe konto

Tradycyjne Przysmaki

Spiżarnia

Miody

Miody

Miody

Miody

Właściwości zdrowotne miodu znano już w starożytności. Dziś wiemy, że nie tylko zapobiega i leczy choroby, ale również ma niezastąpione działanie kosmetyczne. Jego właściwości różnią się w zależności od tego, z jakich kwiatów został przez pszczoły pozyskany pyłek. Spiżarnia oferuje szeroki wybór różnego rodzaju miodów, a niektóre z nich dodatkowo wzbogacone są o równie zdrowe orzechy lub suszone owoce.

Miody bez dodatków

Jednym z naszych ulubionych produktów jest miód akacjowy, charakteryzujący się kremowym, bardzo jasnym kolorem i idealnie płynną konsystencją. W tym miodzie zapach kwiatów akacji jest wyraźnie wyczuwalny, wyróżnia się również słodyczą. Zaleca się go diabetykom jako substytut cukru. Z kolei zwolennikom delikatnej wytrawności polecamy miód gryczany, lipowy lub rzepakowy. Ten ostatni jest najszybciej przyswajalnym miodem przez organizm i znajduje zastosowanie przy leczeniu bardzo wielu chorób, głównie serca i płuc. Oferujemy również miód nawłociowy i ciemnobursztynowy miód spadziowy.

Miody z bakaliami

Zapewne wiecie już, że lubimy eksperymentować. Dlatego tradycyjne miody wzbogaciliśmy orzechami i suszonymi owocami, osiągając zaskakujący efekt nie tylko smakowy, ale również estetyczny. Stworzyliśmy tym samym nie tylko pyszną przekąskę, ale również pełnowartościową bombę witaminową. Do stworzenia tego wyjątkowego produktu, najbardziej nadał się miód akacjowy ze względu na swoją klarowność i umiarkowaną gęstość. Dodaliśmy do niego migdały, orzechy laskowe, włoskie, suszoną żurawinę i morelę. Każdy znajdzie coś w swoim guście.

Wszystkie nasze miody pochodzą z polskiej pasieki, zlokalizowanej w czystych regionach kraju. Dodając miód do herbaty, należy pamiętać o tym, że w bardzo wysokich temperaturach traci swoje właściwości zdrowotne, lepiej więc poczekać aż napój wystygnie do około 40°C. Koneserów zapraszamy do zamówienia zestawów miodów. Pakujemy je w eleganckie pudełka, więc idealnie nadają się na prezent dla najbliższych, pracowników lub kontrahentów.

Podaj swój adres e-mail

jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowych produktach oraz zmianach w ofercie