Spiżarnia
Spiżarnia
Utwórz nowe konto

Tradycyjne Przysmaki

Spiżarnia

Soki i nektary

Soki i nektary

Soki i nektary

Soki i nektary

Półki sklepowe uginają się od napojów o różnych smakach, produkowanych przez różnych producentów. Butelki kuszą kolorowymi etykietami i atrakcyjnymi reklamami telewizyjnymi. Ale czy na pewno produkcja masowa może iść w parze z jakością? Niestety najczęściej producentom zależy na cięciu kosztów, dlatego soki produkowane są poprzez rozcieńczenie koncentratu owocowego. Jedyną skuteczną metodą jest wyciskanie soku z owoców i tłoczenie ich na zimno. Tak właśnie wytwarzane są soki i nektary marki Spiżarnia.

Soki owocowe

Nasze soki tłoczone są na zimno zgodnie z domową recepturą i wyłącznie ze świeżych owoców zebranych w sezonie. Po rozlaniu do butelek soki są pasteryzowane, by zachować ich świeżość na długi czas. Nasze soki to owoce zamknięte w butelce. Do wyprodukowania 1 litra soku używa się ok. 1,4 kg owoców. Do naszych soków nie dodaje się wody, cukru czy jakichkolwiek konserwantów. W naszej ofercie domowych soków znajduje się mętny sok jabłkowy w wersji klasycznej lub z ekstraktem z mięty. Polecamy również sok z gruszki, stanowiący prawdziwe źródło witamin i naturalnej słodyczy oraz sok z żurawiny bez cukru, charakteryzujący się wysoką zawartością witaminy C i zalecany przez lekarzy jako naturalny środek oczyszczający nerki.

Nektary owocowe

Nasze domowe nektary charakteryzują się wysoką zawartością witamin i doskonale sprawdzają się jako orzeźwiający napój. Podobnie jak soki marki Spiżarnia, nektary tłoczone są na zimno, co pozwala wydobyć z owoców najwięcej smaku i zachować wiele cennych mikroelementów. Do naszych nektarów dodajemy jedynie niewielką ilość miodu, cukru lub wody, co łagodzi naturalną cierpkość takich owoców, jak: cytryny, wiśnie, czarna porzeczka czy maliny. Spiżarnia oferuje nektar porzeczkowy, wiśniowy, malinowy i z cytryny dosładzanej miodem.

Soki warzywne

Z kolei soki warzywne marki Spiżarnia nie tylko gaszą pragnienie, ale idealnie wzmacniają odporność, dostarczają wielu witamin i mikroelementów oraz wspomagają trawienie. Oferujemy oczyszczający organizm sok z kiszonej kapusty, sok z buraków, a także doskonałe źródło potasu, czyli sok pomidorowy.

Nasze domowe soki i nektary nie zawierają żadnych sztucznych dodatków, środków konserwujących i barwników.

Podaj swój adres e-mail

jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowych produktach oraz zmianach w ofercie