Spiżarnia
Spiżarnia
Utwórz nowe konto

Tradycyjne Przysmaki

Spiżarnia

Zakupy hurtowe

Oferta dla <b>hoteli</b>

Oferta dla hoteli

Szukasz oryginalnych, tradycyjnych przetworów, konfitur, syropów lub soków do Twojego sklepu? Interesują Cię polskie miody prosto z pasieki? Twoi klienci pytają o domowe owoce w syropie? Interesują Cię regionalne produkty, wyróżnione nagrodami? Trafiłeś na dobrą stronę.

SPIŻARNIA PRODUCENT PRZETWORÓW

Jesteśmy producentem tradycyjnych polskich przetworów – domowych konfitur, syropów, dodatków do mięs i serów i wielu innych wyrobów. Od wielu lat nasze produkty obecne są w polskich sklepach. Z uwagi na ich niepowtarzalny smak oraz estetyczne, oryginalne opakowanie cieszą się one popularnością, szczególnie w sklepach delikatesowych, sklepach z żywnością regionalną, sklepach z własnym garmażem oraz miejscach odwiedzanych przez turystów i cudzoziemców. Nasze produkty wytwarzane są ręcznie, bez zbędnych konserwantów i dodatków przemysłowych, dlatego też można znaleźć je również w sklepach ze zdrową żywnością.

PRODUKTY REGIONALNE MARKI SPIŻARNIA

Dzięki dbałości o jakość naszych wyrobów oraz oryginalności naszych przepisów, nasza firma została wyróżniona przez Urząd Marszałkowski Mazowsza, a nasze produkty trafiły na listę Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza. Do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza przyjmowane są tradycyjne produkty wytwarzane na terenie województwa mazowieckiego, które wyróżniają się oryginalnością, unikalnym smakiem i recepturą. Mazowiecka sieć jest członkiem ogólnoeuropejskiej sieci, w której znajdziemy tradycyjne przetwory, lokalne produkty oraz unikalne dla danego regionu dania. Członkami sieci są restauracje oraz producenci regionalnych, tradycyjnych produktów.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI

Gwarantujemy Ci dostawy tradycyjnych, domowych produktów, które nie są powszechnie dostępne na polskim rynku. Dzięki naszym wyrobom, będziesz mógł poszerzyć ofertę dla swoich klientów. Produkty marki Spiżarnia są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie konsumentów na smaczne, zdrowe jedzenie, wytworzone według tradycyjnych polskich receptur. Zainteresowanie takimi produktami widoczne jest szczególnie w dużych miastach, wśród zamożniejszych klientów, którzy szukają znanych im z dzieciństwa smaków babcinej kuchni, a także wśród odwiedzających Polskę cudzoziemców, którzy chcą zakosztować oryginalnych polskich smakołyków.

WARUNKI DOSTAW HURTOWYCH

Produkty marki Spiżarnia pakowane są w opakowania zbiorcze po 6 szt. i prosimy o zamawianie w pełnych zgrzewkach. Dostawy na terenie Polski są bezpłatne i realizowane są spedycją na palecie. W zależności od lokalizacji będziemy prosili o ustalenie określonej minimalnej wartości zamówienia. Więcej szczegółów wraz z hurtową ofertą cenową prześlemy mailem po wypełnieniu formularza poniżej.

Tradycyjne przetwory marki Spiżarnia czekają na Twoich klientów!

Zamówienia hurtowe

Dane do faktury

Adres miejsca dostawy (o ile różny od adresu firmy)

Komentarz do zamówienia

Dziękujemy,

Twoja wiadomość została wysłana.

Podaj swój adres e-mail

jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowych produktach oraz zmianach w ofercie